Proje Akvaryumları Tasarımcısı

MAS AkvaryumTünel Akvaryumu ve şehir akvaryumu özel bir akvaryum tasarımcısıdır ve 1997'den beri anahtar teslimi halka açık akvaryumlar sunmaktadır. Şirketimiz, müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya ve hizmetlerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmasına odaklanmaktadır. Küresel akvaryum endüstrisi için en yüksek kaliteyi ve en uygun çözümü sunuyoruz. Üstelik zamanında ve işimizi zamanında teslim ediyoruz. Şirketimizi genel akvaryum tasarımından sıkılmış müşteriler için yarattık. Akvaryumu, alışveriş merkezleri ve ticari merkezler gibi kamuya açık alanlarda veya ev ve ofis gibi küçük yerlerde istisnai bir mimari unsur olarak görüyoruz. Büyük bir akvaryum kurduğumuzda deneyimli ekibimiz orayı görsel bir şölene dönüştürüyor ve ziyaretçilere eşsiz bir deneyim sunuyor.

Özel Üretim Akvaryumda Alanınıza özel tasarımlarla özel akvaryum tankları ve aksesuarları sunuyoruz. Amacımız suyun güzelliğini ve tazeliğini size getirmektir. Orta ve büyük ölçekli projelerden bağımsız olarak evlerde, işyerlerinde (oteller, restoranlar, hastaneler, dükkanlar, havuzlar, alışveriş merkezleri) ve ortak alanlarda veya açık hava parklarında hayallerinizdeki akvaryumları gerçekleştiriyoruz. Çeşitli ülkelerdeki kayıt referansları / referans projelerini ve derin deneyime sahip profesyonelleri takip etmek için teşekkürler

 

PROJELERİMİZDEN ÖRNEKLER

MAS, proje yönetimi konusunda tecrübeli, anahtar teslimi şehir akvaryumları,Tünel Akvaryumları projeleri ve tüm akvaryumları kapsayan bir şirketidir. Proje planlama, detaylı tasarım, değerlendirme mühendisliği, sergi alanı tasarımı, yaşam alanı çoğaltması konularında uzmandır

 

Şu an burada gösterilecek ürünümüz yok.

Mobilyalı Akvaryumlar

Tv Ünitesi Akvaryumlar

Sumplu Akvaryumlar

Kaplumbağa Akvaryumları

Köşe Akvaryumlar

Drop Akvaryumlar

 

HAKKIMIZDA

 MAS markalı akvaryumlar ilk olarak 1997 yılında üretilmiştir.Akvaryum sektörünü birçok yenilikle tanıştıran MAS Akvaryum,Türkiye'de ilk plastik kapak takımlı akvaryum markasıdır. Türkiye'de ilk ve tek CE belgeli akvaryum markasıdırTürkiye'de 2 yıl garantisi olan ilk akvaryum markasıdır.Firmamız kalitesi ile kendini kanıtlamış bir marka olan MAS Akvaryum sistemlerini daha da geliştirerek, hem yurt içinde hem de yurt dışında tercih edilen akvaryum markaları arasında yer almasını hedeflemektedir. Bu amaçla genç dinamik ekibiyle sahip olduğu tecrübelerini bir araya getirerek akvaryum sektörüne yenilikler ve yeni ürünler getirmeye çalışmaktayız.

 

Değerimiz Müşterilerimizdir;

 

Hedefimiz; Türkiyenin tüm şehirlerinin yanı sıra Türk Cumhuriyetleri, Orta Asya ve Avrupa ülkerindeki müşterilerimize erişmek uygun fiyatlarla kaliteli ürün ve hizmetler sunarak bu bölgede sektörün lider firmaları arasında yer almaktır.

Amacımız; Müşterilerimize bilgi teknolojilerinin olanaklarından yararlanarak yakın olmak ve maliyet avantajı yaratarak daha uygun fiyatlarla kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır.

Ekibimiz; Metal konstrüksüyon ve giydirme, cam ve akrilik akvaryum tasarımı, su canlıları ve kimyası, filtreleme, su yaşamı döngüsü konularında bilgi sahibi; akvaryum imalatı konusunda teknolojiyi takip eden proje uygulama uzmanlarından oluşmaktadır.

 

SAYGILARIMIZLA MAS AKVARYUM SİSTEMLERİ 

Reklam Akvaryumu
 

1997

Yılından
Günümüze

   69

İlimizde Proje Uyguladık

15

Ülkede Proje Uyguladık
 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon : +90216- 471 56 17 / info@masakvaryum.com.tr

Müşteri Hizmetleri Mobil :+90507 421 90 08

www.masakvaryum.com.tr

www.mascityaquarium.com


 

Arzu ederseniz formu doldurarak da bize ulaşabilirisiniz.

Dursun Bey Cad.no:31

 Ataşehir İstanbul Türkiye

Merhaba En Kısa Zamanda Dönüş Yapılacaktır. Teşekkürler